AKTUALNOŚCI

#TargiVIVEurope

W dniach 31 maja – 2 czerwca nasi Pracownicy mieli okazję uczestniczyć w jednym z największych wydarzeń w sektorze produkcji zwierzęcej.
Międzynarodowe Targi odbyły się w Holandii, a uczestniczyło w nich około 25 000 osób ze 140 krajów i 600 wystawców z całego świata.
Targi VIV są flagową imprezą dla producentów drobiu i jaj. Pierwsze targi VIV Europe odbyły się w Holandii ponad 40 lat temu, pod koniec lat 80. ubiegłego wieku.
Z wyjazdu wróciliśmy z wieloma pomysłami na innowacje, które będziemy sukcesywnie wdrażać.

Delegacja Oldar na targach

Szanowni Klienci,
Miło Nam poinformować , że od dnia 04.04.2022 uruchomiliśmy możliwość zapłaty kartą oraz BLIKiem w naszym sklepiku firmowym.

W 2020 roku firma Oldar Group Sp. z o.o. otrzymała Certyfikat KAT . KAT jest organem nadzorującym pochodzenie i identyfikowalność jaj z alternatywnych form chowu drobiu w Niemczech i sąsiednich krajach europejskich działającym od 1995 roku. Podstawowym celem standardu KAT jest zapewnienie gwarancji pochodzenia jaj z chowu ściółkowego, chowu na wolnym wybiegu i ekologicznego. KAT posiada system kontroli i nadzoru jakości, który obejmuje wszystkie etapy produkcji od producenta mieszanek paszowych, przez fermę niosek i pakowalnie, aż po sprzedaż detaliczną. Produkty noszące logo KAT przestrzegają surowych kryteriów w zakresie chowu i higieny zwierząt, wykraczających poza wymogi UE. Audyty na różnych etapach (produkcja pasz, fermy niosek, stacje pakowania) są sprawdzane przez neutralne jednostki certyfikujące akredytowane zgodnie z normą DIN EN ISO 17065. Jako członek systemu KAT spełniamy wysokie standardy w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Ponadto KAT zapewnia, że wszyscy członkowie w całej Europie produkują według tych samych standardów. Jako członek KAT jesteśmy częścią pełnego systemu identyfikowalności, dzięki czemu możemy zaoferować swoim partnerom biznesowym i konsumentom wiarygodną obietnicę jakości, a także przejrzystości i bezpieczeństwa.

 

dobry-produkt_logo

Certyfikat Dobry Produkt to wyróżnienie, jakie zostało przyznane dla jaj od kury zielononóżki z Sokołowa. Produkt ten zyskał szczególne uznanie naszych klientów ze względu na jego szczególne walory. Jaja od kury zielononóżki pochodzą od rodzimej rasy kur, utrzymywanej na wolnym wybiegu. Jaja te mają nie tylko wyjątkowy smak, ale także niezwykłe walory odżywcze, gdyż jak podają liczne badania, posiadają mniej cholesterolu niż jaja od innych, powszechnie utrzymywanych kur. Wszystko to sprawiło, że nasz produkt znalazł uznanie także wśród jury konkursu na najlepszy produkt tradycyjny według Grupy PTWP, wydawcy magazynu „Rynek Spożywczy” oraz serwisów portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl oraz horecatrends.pl zapewniając firmie Oldar Group Sp. z o.o. nagrodę Dobry Produkt 2019.

IFS_Logo

FS Food to międzynarodowy standard stworzony przez organizację Global Food Safety Initiative jako wymagania certyfikacji producentów branży spożywczej. W naszej firmie wdrożono i zatwierdzono ten standard w 2020 roku. Spełnienie wymagań standardu IFS pozwoliło nam potwierdzić, że spełniamy najwyższe standardy i z chęcią dostosowujemy się do wymagań wszystkich naszych Klientów. Jest to także kolejny krok, który podjęliśmy, aby zwiększyć zasięg sprzedaży naszych produktów w wielu europejskich krajach.