Wdrożenie Planu rozwoju eksportu w przedsiębiorstwie

Tytuł projektu: Wdrożenie Planu rozwoju eksportu w przedsiębiorstwie Ferma Oldar Aleksandra Dębska
Wartość projektu: 545 767,84 PLN
Wartość wsparcia ze środków UE: 410 000,00 PLN
Okres realizacji projektu: 1.01.2014 – 31.12.2015

Projekt współfinansowany przez UNIĘ EUROPEJSKĄ ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

2015 SHANGHAI PRIVATE LABEL FAIR

Shanghai in China und fair „PRIVATE LABEL 2015 SHANGHAI FAIR“ November 25-27, war für uns eine Herausforderung, lange Reise schrecklich müde nach uns, aber auf der Messe zeigte die beste Seite. Menschen aus asiatischen Ländern hoch gelobt polnische Produkte, weshalb das Interesse an unserem Stand war riesig.

IRAQ AGROFOOD 2015 - ERBIL INTERNATIONAL FAIRGROUND

Jedne z ostatnich już targów, na których przyszło nam się pojawić to „IRAQ AGROFOOD 2015 – ERBIL INTERNATIONAL FAIRGROUND” w Erbil w Iraku. Pojechaliśmy tam z zamiarami zdobycia największej ilości klientów i trzeba przyznać, że plan możemy uznać za zrealizowany, z największych niespodzianek, które nas spotkały to odwiedziny naszego stoiska przez samego prezydenta Kurdystanu – Masuda Barzani. Impreza odbywała się w dniach 16-19 listopada i odchodząc trochę od targów, to w Erbil było bardzo spokojnie.

INTERNATIONAL EXHIBITION INTERFOOD & DRINK 2015

XXIV INTERNATIONAL FOOD EXHIBITION PETERFOOD 2015

Tym razem udało nam się przekroczyć granicę wschodnią i reprezentowaliśmy Fermę Oldar na targach w Sankt-Petersburgu w Rosji. Targi odbywały się od 18 do 20 listopada pod nazwą “XXIV INTERNATIONAL FOOD EXHIBITION – PETERFOOD 2015” Do miasta zjechały się firmy z całego świata, w związku z tym, przez targi przewinęło się wiele pozaeuropejski nabywców, dzięki czemu pozwala nam to cały czas odkrywać nowe szlaki handlowe.

INDAGRO FOOD & CARNEXPO

Od 28 października do 1 listopada w Rumuni, mieliśmy przyjemność reprezentować firmę na targach „INDAGRO FOOD & CARNEXPO”. Nasi specjaliści byli do Państwa dyspozycji, udzielali wszelkich odpowiedzi na pytania dotyczące jaj, masy jajowej i naszych produktów bezglutenowych. Będąc nieliczną firmą z Polski mieliśmy okazję poznać potencjalnych zainteresowanych oraz udzielić się na arenie międzynarodowej.

SWEETS & SNACKS MIDDLE EAST

Tego wyjazdu nie mogliśmy się doczekać, nie tylko ze względu na targi ale i w celu potwierdzenia faktów, że Dubaj jest jednym z najbogatszych emiratów, polecieliśmy tam od 27 do 29 października, impreza pod nazwą „SWEETS & SNACKS MIDDLE EAST” była ogromna, reprezentanci produktów z całego świata przyjechali, aby pokazać produkty i znaleźć odbiorców. Musimy się pochwalić, że i nam udało się zwrócić uwagę klientów.

TASTE THE FUTURE ANUGA

WORLDFOOD ISTANBUL - 23RD INTERNATIONAL FOOD PRODUCTS & PROCESSING TECHNOLOGIES EXHIBITION

Turcja i miasto Istambuł zaskoczyło nas bardzo pozytywnie. Od 3 do 6 września odbywały się targi pod nazwą “WORLDFOOD ISTANBUL – 23RD INTERNATIONAL FOOD PRODUCTS & PROCESSING TECHNOLOGIES EXHIBITION”, były to jedne z liczniejszych targów, gdzie mieliśmy możliwość uczestniczenia. Zainteresowanie naszymi produktami było ogromne, z czego bardzo się cieszymy i dobijamy już pierwszych targów z naszymi nowymi nabywcami.